Arms ABS Workout – Kol ve Karın programı

The request cannot be completed because you have exceeded your quota.

Arms ABS Workout – Kol ve Karın programı

Bu derste Kol – Karın antrenman programı anlatıyoruz. Kol – Karın antrenman programı hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu adresi ziyaret edin.

Program detaylı düşünülmüş güzel bir program kısa zamanda iyiy sonuç veriri biraz sabırlı olun ve sıkı çalışın … iyi çalışmalar … kolay gelsin ..

Program Analizi

  1. Calışan Kaslar : Arka kol , Pazı , Karın 1 gün çalışın
  2. Se t ve tekrarlar : İçerik videoda var ama her hareket için 4 set 4 veya 10 tekrar yapılabilir ( eğitmene danışın)
  3. Mekanil . Barbell , Dumbell , ağırlık ve çeşitli makine
  4. Performans türü : Güç
  5. Nefes alıp verme : Güç harcarken nefes ver sonra al
  6. Calışma Gün Sayısı : Haftada
  7. Ekleyen : Fitness Hareketleri
  8. Yazan : Özer Çaylı

Set ve tekrarlar : 4 set ve 10-12 tekrar yapılır. Bu bizim size önerdiğimiz tekrar ve set sayısı . Siz çalıştığınız salon veya spor merkezindeki eğitmene veya antrenöre danışın. Size en doğru hareketi ve yapacağınız tekrarları boyunuzu ve kilonuzu yani sizi en iyi tanıyan hocanızın vereceğini unutmayın. Eğer danışabileceğiniz kimse yoksa burada verdiğimiz set ve tekrarı yapabilirsiniz.

Tavsiye edilen  tekrarlar yapılır ve 1 set bitirilir, verilen setleri’de tamamlayarak hareket sona erdirilir. Farklı Hareketler arasında mutlaka 1 dakika dinlenin. Not:  Setler ve tekrarlar için eğitmene veya antrenöre danışın. Sizi yakından tanıyan kişi olarak en doğru kararı verecek olan odur).

Egzersize başlamadan önce yapacağınız harekete uygun küçük ağırlıklarla 30-40 tekrar veya boş vücut ağırlığıyla egzersizler yaparak çalışacağınız kas grubunun iyice ısınmasını sağlayın. Bu çalışacağınız kas grubunun iyice ısınmasını ve sakatlanmaların önüne görmenizi sağlar ayrıca bu kaslara kan dolacağı için kaslarınızın daha iyi şişmesini sağlar.