Home Cardio Core Workout – Yağ Yakma

The request cannot be completed because you have exceeded your quota.

Evde Yağ Yakma Antrenman Programları

Bu derste Yağ Yakma Antrenman Programları nasıl yapılır? anlatıyoruz. Yağ Yakma Antrenman Programları planı hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu adresi ziyaret edin.

Program ve Hareketler

  1. Warm-Up    3 Dakika
  2. Stretch    17 Dakika
  3. Cırcıutı1   12 Dakika
  4. Cırcıutı2    14 Dakika
  5. Core    10 Dakika

Warm-Up: Bu çeşitli ısınma hareketleridir.İçinde sıçrama kolları açma ve bacak hareketleri içerir ve vücudu ısıtmaya yarar.Bunları videoda detaylı olarak izleyebilirsiniz.

Stretch: Bu hareketler vücudumuzdaki çeşitli kasların esneme ve gerilmesi içindir böylece vücudumuz dahada esnek ve çevik olur.Bunlar omuz kasları,göğüs kasları,bacak kasları,baldır,kol,sırt kaslarından oluşurlar.

Cırcıutı1: Bu hareketler çeşitli Fitness hareketlerinden oluşurlar böylece kaslarımızın performansını arttırıp ve bedenimizi zinde tutarız.

Cırcıutı2:Çeşitli koşu yürüme dans ve zıplama hareketlerinden oluşur ve vücudumuzun tam yağ yakımı başladığı anda vu yakımı dahada arttırmaya yarar.Çeşitli fitness ve kardiyo egzersizlerinden oluşmaktadır.

Core: Bu hareket grubunda çeşitli karın hareketleri , esneme,germe ve çekme hareketleri bulunmaktadır ve bu şekilde antrenmanımızı tamamlıyoruz bu antrenmanı haftada 3 gün ve birer gün arayla devam ettirirseniz 3 ay gibi kısa bir zamanda vücudunuzda yağdan eser kalmayacaktır.

Ekleyen : Fitness Hareketleri

Kardiyo (Aerobik Egzersiz) Nedir?

Aerobik kelimesi “Oksijen ile” anlamına gelmekte ve kasların enerji üretim sürecindeki oksijen kullanımına atıfla kullanılmaktadır. Aerobik egzersiz tipi kasların uzatılmış zaman aralıklarıyla orta düzeyli zorlanmasından başlayan ve yüksek kalp atım oranının korunduğu egzersizleri içermektedir.

Vikipedi