Göğüs Geliştirme programı – Dennis James Train Chest

The request cannot be completed because you have exceeded your quota.

Göğüs Geliştirme Antrenman Programı

Göğüs Geliştirme Antrenman Programı 

Bu derste Göğüs Geliştirme Antrenman Programı anlatıyoruz. Göğüs Geliştirme Antrenman Programı hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu adresi ziyaret edin.

Egzersizler İçin Püf Noktaları

  1. Bacak Ve Sırt Çalışmalarından önce hatta tüm çalışmalardan önce mutlaka ısınma egzersizleri ve germe eğzersizleri yaparak kaslarınızı ısıtın. Isınma yapmadan çalışmaya başlamak kaslarınızda ve tendon bağlarınızda kalıcı hasarlara, ağrılara ve uzun süreli sakatlıklara neden olabilir. En iyi ısınma çalışacağınız kasları çok hafif ağırlıklarla 30-40 tekrar yapılmasıdır.
  2. Egzersize başlamadan önce yapacağınız harekete uygun küçük ağırlıklarla 30-40 tekrar veya boşvücut ağırlığıyla egzersizler yaparak çalışacağınız kas grubunun iyice ısınmasını sağlayın. Bu çalışacağınız kas grubunun iyice ısınmasını ve sakatlanmaların önüne geömenizi sağlar ayrıca bu kaslara kan dolacağı için kaslarınızın daha iyi şişmesini sağlar.
  3. Verilen tekrarlar yapılır ve 1 set bitiirilmiş olur, verilen setlerde tamamlanarak hareket sona erdirilir. Farklı Hareketler arasında mutlaka 1 dakika dinlenin.

Ekleyen : Fitness Hareketleri