Evde Kardiyo Göbek Eritme Yağ Yakma Çalışması

The request cannot be completed because you have exceeded your quota.

Yağ Yakma Çalışması Resimli Anlatım

Evde Kardiyo – Göbek Eritme Yağ Yakma Çalışması Resimli Anlatım Türkçe . ;Aşağıdaki Videoda Kardiyo, esneme germe hareketi ve göbek eritme hareketi var biz bunlardan Crunch hareketini anlatacağız.

Yere bir minderin üzerine sırt üstü yatıyoruz ve elleri enseye koyup ayakları uzatıyoruz.Vücut üst bölümünü sağdan sola doğru bükerek kaldırırken sol ayağı dizden kırarak çekiyoruz ve vücudu gevşeterek düzeltiyoruz , sonra vücudun üstünü soldan sağa doğru bükerek kaldırıken sağ bacağı kırarak çekiyoruz ve böyle devam ediyor yani bir sağ bir sol tarafa bükülerek yapılıyor.

Verilen tekrarlar yapılır ve 1 set bitiirilmiş olur, verilen setlerde tamamlanarak hareket sona erdirilir. Farklı Hareketler arasında mutlaka 1 dakika dinlenin.

Yazan : Özer Çaylı

Hatırlatma ;Serbest Ağırlık çalışmaları : Serbest ağırlık ile çalışma (SAÇ) ingilizce (free weight training) ve ağırlıklı makinalarda (AMÇ) ingilizce (weight machines) çalışma diye ikiye ayrılmaktadır.SAÇ(FWT) ise kendi içinde dambıl ve barbell ile yapılan kaldırmalar diye bölümlere ayrılmaktadır.Programlar her iki çalışma şeklini de kapsamalıdır,sadece barbell veya sadece dambıl ile yapılan programlar ile istenilen sonuç tam olarak alınmaz.
Home Cardio and Core Workout | Evde kardiyo – yağ yakma çalışması.Evde yağ yakmak artık zor değil sadece haftada 2-3 gün 1 saatizi ayırmanız yeterli.Yağ yakmak ve birikmiş yağlarınızdan kurtulmak için sadece haftada 3 saat fitness yeterli.

Ekleyen: Vücut Geliştirme Programı