Arka Kol Egzersizleri Nelerdir? Resimli Anlatım

Arka Kol Egzersizleri Nelerdir? Resimli Anlatım

Arka Kol Egzersizleri Nelerdir? Resimli Anlatım

Arka Kol Egzersizleri Nelerdir? Resimli Anlatım:: Yukarıdaki resme tıklayarak arka kol egzersizlerine ulaşabilirsiniz . Yüzlerce triceps hareketi resimli ve videolu anlatılmıştır.Sizlere spor biincini en iyi göstermek ve en iyi uygulamaları anlatmak için daha çok çalışacağız.

Sitemizi sık sık ziyaret ederek yeni geliştirilen hareketleri görebilir ve bilgi edinebilirsiniz. Herkese bol sporlu günler.

Arka Kol Egzersizleri  için tıklayın.

Arka Kol Geliştirme Antrenman Programı

Arka kol programlarına ulaşmak için Buradan linke tıklayın ve onlarca program göreceksiniz. Buradan size en uygun olanını seçin ve başlayın.

Kol Egzersizler için ipuçları

Kol antrenman Programı için ihtisas çalışması yani haftanın 1 gününü seçin ve o gün sadece kol antrenmanı yapın.

Kollarınızı çok çabuk geliştirmek için çok çalışmalıyız gibi saçma bir düşünceye kapılmayın Pazı ve Arka Kol kaslarını haftada 1 günden fazla çalıştırmayın. Unutmayın zaten bacak ve baldır yada karın gibi hareketler hariç neredeyse tüm kaslarda kol çalışır daha fazladan Pazı ve Arka Kol çalışmanıza gerek yoktur.

Antrenmandan önce karbonhidrat ve antrenmandan sonra 1 saat içinde mutlaka protein tüketin eğer proteinli besinlere ulaşma şansınız yoksa protein bar veya protein tozu kullanabilirsiniz. Günlük protein kullanımı kilo başına 2 gram olsun. 70 kiloluk birisi günlük 140 gram protein tüketmelidir (bu vücutçular için geçerli normal kişiler için değil).

Mümkünse kol çalışmasını cumartesi yapın ve pazar günü dinlenin , unutmayın çalıştığınız gün değil ertesi gün kaslar daha iyi gelişir.

Yazar: Özer Çaylı