Jim Stoppani’s 12 Haftalık Antrenman Programı

Jim Stoppani’s 12 Haftalık Antrenman Programı

Jim Stoppani's 12 Haftalık Antrenman Programı

Jim Stoppani’s 12 Haftalık Antrenman Programı

Jim Stoppani’s 12 Haftalık Antrenman Programı,  Bu program iyi bir vücut geliştirme antrenman programı olup haftada 5 gün çalışılması gerekmedir, daha çok ileri seviyede vücutcula için uygundur.Bacak

Program İpuçları

  1. Bu videodaki program acemi vücutcular için uygun değildir, programı eğitmeninizle paylaşın ancak eğitmeninizin önermesi durumunda uygulamaya geçiniz.
  2. , Omuz , Göğüs, Arka Kol, Pazu Ve Sırt Çalışmalarından önce hatta tüm çalışmalardan önce mutlaka ısınma egzersizleri ve germe eğzersizleri yaparak kaslarınızı ısıtın. Isınma yapmadan çalışmaya başlamak kaslarınızda ve tendon bağlarınızda kalıcı hasarlara, ağrılara ve uzun süreli sakatlıklara neden olabilir. En iyi ısınma çalışacağınız kasları çok hafif ağırlıklarla 30-40 tekrar yapılmasıdır.
  3. Egzersize başlamadan önce yapacağınız harekete uygun küçük ağırlıklarla 30-40 tekrar veya boşvücut ağırlığıyla egzersizler yaparak çalışacağınız kas grubunun iyice ısınmasını sağlayın. Bu çalışacağınız kas grubunun iyice ısınmasını ve sakatlanmaların önüne geömenizi sağlar ayrıca bu kaslara kan dolacağı için kaslarınızın daha iyi şişmesini sağlar.

Kaynak: bodyforumu.com