Fitness Programı – Antrenman Çalışma Egzersizleri


Fitness Programı – Antrenman Çalışma Egzersizleri

Fitness Programı – Antrenman Çalışma Egzersizleri

Fitness Programı Ve Antrenmanda çalışılan egzersizler işte size tüm bu sorularınıza cevap bulacağınız bir video, full fitness programı olarak hazırlanmış çok önemli tüyolar veren bu görüntülele fitness ile ilgili herşey var.

Fitness Programı İçin İpuçları

  1. Bu videodaki program acemi vücutcular için uygun değildir, programı eğitmeninizle paylaşın ancak eğitmeninizin önermesi durumunda uygulamaya geçiniz.
  2. Bacak, Omuz , Göğüs, Kol Ve Sırt Çalışmalarından önce hatta tüm çalışmalardan önce mutlaka ısınma egzersizleri ve germe eğzersizleri yaparak kaslarınızı ısıtın. Isınma yapmadan çalışmaya başlamak kaslarınızda ve tendon bağlarınızda kalıcı hasarlara, ağrılara ve uzun süreli sakatlıklara neden olabilir. En iyi ısınma çalışacağınız kasları çok hafif ağırlıklarla 30-40 tekrar yapılmasıdır.
  3. Egzersize başlamadan önce yapacağınız harekete uygun küçük ağırlıklarla 30-40 tekrar veya boşvücut ağırlığıyla egzersizler yaparak çalışacağınız kas grubunun iyice ısınmasını sağlayın. Bu çalışacağınız kas grubunun iyice ısınmasını ve sakatlanmaların önüne geömenizi sağlar ayrıca bu kaslara kan dolacağı için kaslarınızın daha iyi şişmesini sağlar.
  4. Verilen tekrarlar yapılır ve 1 set bitiirilmiş olur, verilen setlerde tamamlanarak hareket sona erdirilir. Farklı Hareketler arasında mutlaka 1 dakika dinlenin.
  5. yazan:özer çaylı

Ekleyen: Vücut Geliştirme Programı

Benzer Yazılar